**Rihanna**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
**Rihanna**

Dobrodosli na najludji forum o vasoj omiljenoj zvezdi Rihanni!!! :))


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Риханна-Дистурбиа

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Риханна-Дистурбиа Empty Риханна-Дистурбиа Sub Avg 29, 2009 5:33 pm

Miley Cyrus

Miley Cyrus
*Rihanna Admin*
*Rihanna Admin*

Гуланфер бити бум-Дум пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде-Дум Гуланфер Шта €? Е није у реду са мном? Зашто осећам овако луда Идем сада да нема више гаса у камион с приколицом (нису могли ни да је поцела) Ништа чуо, ништа не рече (не могу ни говорити о њој) Све ми на мој живот глава (не желе да размишљају о томе) као и ја осећа €? м дешава луд?, да је крадљивац у ноћи да дође и зграби га Милети да се унутар вас и појести вас болест ума То можете контроле То је превише за затворити удобност (ОХ)
Цхорус) Баци на прелом светла Ми смо у граду питају је неӕе играти лепо Пази, само може ићи испод Боље размислите два пута тренирати ваше мисли ће се мењати Дакле, ако морате Саплетати бити мудар Твој ум је у Дистурбиа То је као тама светлост Дистурбиа сам ја ти вечерас плаши Дистурбиа? се не користи за оно што ми Дистурбиа Дистурбиа Тумарало бити пропалица пропалица пропалица-Дум-Дум бити пропалица пропалица Тумарало бити пропалица пропалица-Дум-Дум бити пропалица пропалица Тумарало се Дум-да-пропалица пропалица пропалица Тумарало Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде-Дум Гуланфер
Пао, слике на зиду (то је као да талкин 'то ме) Дисцоннецтин' све своје позиве (телефон ни не звони) Морам изаћи или лик ово срање се је превише за затворити удобност (Оох Оох) То је лопов у ноћи дође и зграби га Милети да се унутар вас и појести вас болест ума То можете контролу осећам се као чудовиште (Оох Оох Оох) (Цхорус) Баци на прелом светла Ми смо у граду Питам ли неӕе играти лепо Пази, само може ићи испод Боље размислите два пута тренирати ваше мисли ће се мењати Дакле, ако морате Саплетати бити мудар Твој ум је у Дистурбиа То лке тама светлост Дистурбиа сам ја ти вечерас плаши? Твој ум је у Дистурбиа се не користи за оно што желите Дистурбиа
Гуланфер бити бум-Дум пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде-Дум Гуланфер (Дистурбиа) Тумарало бити пропалица пропалица пропалица-Дум-Дум бити пропалица Издање од мене ово проклетство сам покушала да остане припитомити Али ја сам се боре не можете иди, иди, иди мислим идем до Ох, ох Баци на прелом светла Ми смо у граду Ен чудо 'Т ӕе играти лепо Пази, само може ићи испод Боље размислите два пута тренирати ваше мисли ће се мењати Дакле, ако морате Саплетати бити мудар (ако морате Саплетати бити мудар) Твој ум је у Дистурбиа То је као тама светлост Дистурбиа сам вас плаши вечерас Твој ум је у Дистурбиа се не користи за оно што волите Дистурбиа Дистурбиа Бум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде пропалица Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица бити? Гуланфер Тумарало-Дум-Дум бити пропалица пропалица пропалица буде-Дум Гуланфер

https://rihanna.forumotion.net

2Риханна-Дистурбиа Empty Re: Риханна-Дистурбиа Sre Sep 09, 2009 12:41 pm

kiki


Novi clan
Novi clan

haahahhahahahaha ludo

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu